Jointy konopne od Konopna Pasja. Cała paleta 5 różnych smaków. Nie jestem fanem palenia jontów CBD. Sam producent nie zaleca spalania. Z racji tego, że susz w takich pre-rollsach jest zazwyczaj bardzo przemielony skorzystam z waporyzatora Magic Fligh. Waga netto każdej sztuki to 0,55g.

konopna pasja pre-rolls cbd
Kleista i wilgotna struktura suszu wewnątrz jointów.

Orange Bud

Joint Orange Bud  zawiera 5,3% CBD. Pre-rolls charakteryzuje się silnym i bardzo słodkim zapachem. Ma mocne cytrusowe nuty, przypominające pomarańcze, a nawet klementynki, a także subtelne ślady goździków i cynamonu. Jego egzotyczny i intensywnie owocowy charakter sprawia, że chcemy wracać do tego aromatu.

CBG Flowers

CBG Flowers zawiera 11,4% CBG. Po otwarciu daje delikatne sianowy zapach. Podczas waporyzacji udało mi się wydobyć delikatny, słodki aromat z nutami ziołowymi i ziemistymi.

Amnesia

Amnesia zawiera 6,7% CBD. Po otwarciu fiolki wydobywa się bardzo ostry cytrynowy zapach. Podczas waporyzacji do smaku cytrusów dołączają ziemiste akcenty, Mieszanka ziemi i cytrusów pobudza zmysły i daje spore odprężenie.

Bubble Gum

Bubble Gum w swoim składzie zawiera 6,9% CBD. W tym przypadku po otwarciu fiolki mamy najmniej wyczuwalny jakikolwiek zapach poza klasycznym suszem. Podczas waporyzacji jest odrobinę lepiej. Na sam początek wysuwają się zdecydowanie kwiatowe akcenty wymixowane z jagodami. Mało możemy doszukać się tutaj smaku gumy. Ten joint również był najbardziej suchy i mało kleisty w porównaniu z innymi.

Lemon Sorbet

Lemon Sorbet w swoim składzie zawiera 7% CBD. Zapach tego jointa zdecydowanie przypomina cytrusowy smak wkomponowany w słodycz. Podczas waporyzacji Lemon Sherbet ma również piękny smak lodów, któremu towarzyszą jagody i słodki zapach cytryny. Można również wyczuć pod nim nuty przypominające diesla.

Cena: 49,99 / 5 sztuk

Czasu waporyzacji
8
Struktura
8
Smak
6
Podsumowanie

Różnorodny bukiet smaków. Świetnie się palą dzięki wilgotnej i zbitej strukturze wewnątrz. Nie gaśnie nawet po dłuższej chwili. Niestety w połowie smak goryczy zabija wszystkie aromaty, które możemy wydobyć podczas waporyzacji.

 Plusy

  • Nie wymagają ponownego podpalenia
  • Wolne spalanie

 Minusy

  • Mocny posmak goryczy w połowie palenia
7.33
Bardzo dobrze