Magic Flight Launch Box waporyzator

Design magicznego pudełka

Ograniczona ilość waporyzatora Magic Flight Launch Box w polskich sklepach utrudnia wybór ulubionego gatunku drewna. Udało nam się zakupić wersję „Walnut” ,czyli z drewna orzechowego. Aromat tego gatunku drewna jest delikatny. Urządzenie ze względu na swoje małe wymiary idealnie mieści się w dłoni. Pudełeczko zaokrąglone jest z każdej strony. Liczne grawerowane elementy dodają uroku. Na tyle urządzenia oprócz wygrawerowanego adresu strony produktu znajdziemy również cytat: „Love is that which enables Choice Love is always stronger than Fear Always choose based on Love” .Producent daje do wyboru wieczko z np. swoim znakiem zodiaku. Górną część pudełka przykrywa niestety … plastikowe wieczko. Zdecydowanie ujmuje to jakość tak ręcznie wykonanemu waporyzatorowi. Po kilku otwarciach i zamknięciach pojawiły się brzydkie rysy na pokrywce w miejscu jej mocowania. Prawdopodobnie przy dłuższym użytkowaniu dekielek może się wyrobić i bardzo łatwo otworzyć w kieszeni wraz z zawartością.

Zasada działania waporyzatora

W wyżłobionym oczku znajduje się siatka ze stali nierdzewnej, połączona z dwoma metalowymi prętami, które stykają się z akumulatorem po jego naciśnięciu, co nagrzewa komorę z suszem. Dioda wbudowana wewnątrz sygnalizuje poprawną pracę urządzenia i nagrzewanie komory. Potrzeba około 5 sekund ,aby wydobyć parę z ziół. Bardzo ważne jest ,aby zioła były niesamowicie drobno zmielone prawie do postaci pyłu. Wystarczy wsypać do komory nie dużą ilość około 0,1g ,aby uzyskać fajny efekt na 5-8 zaciągnięć. Producent zaleca używanie specjalnego młynka ,który możemy dokupić osobno. Waporyzować możemy z użyciem długiej szklanej rurki lub bez niej bezpośrednio zaciągając parę z urządzenia.

magic flight ladowarka do waporyzatora
Oryginalna ładowarka z zestawu Magic Flight Launch Box. Czas pełnego naładowania wynosi około 4-5 godzin.

Jakość produkowanej pary

Malutkie urządzenie z tak prostym mechanizmem ,że nie spodziewałem się niczego specjalnego pod względem jakości pary. Jednak nie daj się zwieść niewielkiemu rozmiarowi. Jakość i ilość produkowanej pary jest na całkiem przyzwoitym poziomie. Kilkukrotnie na początku zdarzyło mi się przypalić susz. Efektowne wapowanie wymaga wprawy ,żeby z urządzenia wycisnąć jak najwięcej. Co jakiś czas warto wstrząsnąć wapkiem ,żeby zioła przemieszały się wewnątrz.

Cena: 500zł

8

Podsumowanie

Szybkość, dyskrecja i prostota Magic Flight są dla mnie cechami wyróżniającymi ten waporyzator. Zmieści się nawet w małej dłoni i praktycznie każdej kieszonce spodni.

  • Wygląd 8
  • Wyposażenie 7
  • Wydajność 9
  • Dyskrecja 9
  • Obsługa 7
Może ci się spodobać również

Przeglądając bloga bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. AkceptujSzczegóły