Buh Wybuhowa wódka to kolejny projekt Janusza Palikota, Kuby Wojewódzkiego i Tomasza Czechowskiego. Produkt z zielonej stajni, czyli z akcentem konopi. Testuję w formie ciekawostki. Trzeba pamiętać o zachowaniu umiaru, a pojemność 100ml jest tego najlepszym przykładem. Nikogo nie namawiam do spożywania alkoholu. Alkohol tylko dla pełnoletnich! Produkt złapałem w sieci sklepów Żabka.

Jak smakuje Wybuhowa?

wódka wybuchowa
Wódka o smaku Buha

Hasło reklamowe na butelce dumnie informuje: “Wódka o smaku Buha” Piwo konopne miałem okazję już przetestować. Moc produktu to 43%. Zupełnie nie da się jej odczuć w początkowej fazie smakowania. Testowana w temperaturze pokojowej. Po przełknięciu czuć akcenty ziołowe, ale nie doszukam się tutaj akcentu Buha. Produkt unikatowy, ale nie do końca rewolucyjny. Chyba, że mamy na myśli rewolucję na naszym rynku to na pewno kontrowersyjne połączenie. Mimo wszystko coś mi zaimponowało w tej propozycji. Myślę, że mógłbym wrócić po ten produkt w przyszłości.

Cena: 18,99zł / 100ml (alkohol tylko dla pełnoletnich)

Ocena

Smak
7
Moc
8
Zapach
5
Podsumowanie

Bardzo ciekawa propozycja na tle alkoholi smakowych. Nie męczy słodyczą. Wytrwana propozycja. Podstępna w działaniu z racji na zawartą moc i delikatność w przełyku.

 Plusy

  • Moc
  • Interesujący smak
  • Delikatność

 Minusy

  • Ciężko doszukać się akcentu konopi
6.67
Dobrze