Czas uwolnić buha. Po otwarciu kapselka ujrzałem… No właśnie nic nie ujrzałem. Nie udało mi się uwolnić „Buha”. Z szyjki nie pokazała się żadna chmurka. Nawet ,żadne opary nie były widoczne. Nie wiem co zrobiłem źle. Piwo przechowywane było w chłodnej i ciemnej piwnicy w pozycji pionowej. Nie było wzburzone przed otwarciem.

Zapach

Aromat bardzo delikatny. Ciężko raczej wyczuć tutaj nuty konopi. Zapach bardziej przypominał mi letnią łąkę z rosą o poranku.

skład piwa buch pils
Chmiele użyte do produkcji piwa Buh pils.

Smak

W przypadku smaku jest zdecydowanie lepiej. Piwo świetnie się pieni. Po rozlaniu bąbelki ładnie pracują. Po pierwszym łyku wyczuwalny jest ziołowy posmak. Można w nim doszukać się akcentu z konopi. Na finiszu zostaje delikatny goryczkowy posmak ,który zostaje długo na języku. Z każdym kolejnym łykiem delikatna goryczka zamienia się w słodycz.

Barwa piwa Buh pils
Barwa piwa Buh pils.

Cena: 9zł

Wygląd
6
Zapach
4
Smak
8
Podsumowanie

Piwko bardzo dobrej jakości. Przyjemnie orzeźwia. Czuć smak ekstraktu z konopi. Nie jest to produkt ,który zastąpi ci efekt olejku cbd lub suszu konopnego podczas waporyzacji ,ale wyróżni się przy weekendowym grillowaniu. Osobą ,które nie spożywają napoi wyskokowych może delikatnie zakręcić w głowie ze względu na 5,4% zawartość alkoholu.

 Plusy

  • Wyczuwalny smak konopi
  • Lekka goryczka chmielu

 Minusy

  • Nie udało mi się uwolnić buha
  • Zapach nie przypomina konopi
6
Dobrze