VitaVac to pojemnik próżniowy na różnego rodzaju produkty jak np. susz konopny czy kawa. Pojemniczek pomieści 5 gram produktu. Zmieściłem do niego cały susz Flowrolls.

Jak działa pojemnik na susz CBD?

Pojemnik składa się z dwóch części. Czarnej czyli tej w której przechowujemy susz i niebieskiej góry wraz z przyciskiem.  Kolory nie przepuszczają światła UV do wnętrza. Przy zamykaniu trzymamy wciśnięty przycisk tak, aby powietrze wyleciało z pojemniczka. W celu otwarcia również należy trzymać wciśnięty przycisk tak, aby powietrze mogło dostać się do środka i pojemnik swobodnie się otworzył. Bez wciśniętego przycisku czujemy opór zasysającego się powietrza. Przy użyciu trochę większej siły jesteśmy w stanie otworzyć pojemnik bez używania przycisku, jednak przy normalnym użytkowaniu nie ma szans, aby pojemnik otworzył się samoczynnie. Próbowałem nagniatać pojemnik ( symulacja przyciśnięcia jakimś przedmiotem w walizce podczas podróży)  tak, aby wpuścić powietrze celowo do środka, ale plastik jest dość sztywny i okazało się to niemożliwe co jest dobrym znakiem. Pojemnik przez cały czas nie przepuszczał zapachu.

vitavac przycisk
VitaVac przycisk do tworzenia efektu próżni w pojemniku.

Cena: 25zł

Funkcjonalność
8
Jakość materiału
6
Podsumowanie

Przydatny pojemniczek próżniowy. Nie przepuszcza żadnych intensywnych zapachów. Do środka możemy wrzucić także saszetkę regulującą wilgotność.

 Plusy

  • Nie przepuszcza zapachu
  • Nie przepuszcza promieniowania UV

 Minusy

  • Plastikowa obudowa
7
Dobrze