Konopna Ferajna proponuje „pomarańczowe rozbudzenie”. Susze CBG zyskują coraz większą popularność. W tym przypadku zawartość kannabigerolu wynosi 9% według informacji na stronie producenta. Natomiast na opakowaniu kompletnie nie ma informacji na temat zawartości CBG, a jedynie jest informacja o zawartości 5% cannabidiolu. Kwiatki uprawiane metodą indoor strzyżone ręcznie. Na opakowaniu mamy informację o zawartych terpenach: Kariofilen, Mircen, Limonen. Produkt przetestuje w waporyzatorze butanowym PolVap Zibi.

Wygląd i zapach pomarańczowego rozbudzenia

Po otwarciu opakowania ukazały mi się dwie sporej wielkości szyszki. Wygląd na pierwszy rzut oka bardzo apetyczny. Widać żywice akcenty połączone z brązowymi włoskami. Na minus na pewno dość gruba łodyżka przy jednym z kwiatków. Producent wybronił się jednak tym, że opakowaniu znajdowało się 1,15 gram suszu. Zapach bardzo hipnotyczny. Delikatna skórka pomarańczy. Nie wydaje się zbyt chemiczny.

konopna ferajna waga susz do waporyzacji
Waga suszu CBG po wyjęciu z opakowania.

Smak suszu CBG

Kwiatki po wyjęciu z opakowania nadają się do waporyzacji. Nie są szczególnie wilgotne, ani przesuszone. Wilgotność wydaje się być na zbilansowanym poziomie. Obyło się baz zastosowania saszetki Boveda. Po zmieleniu w młynku susz staje się bardzo kleisty i pulchny. Aplikuje odrobinkę do komory waporyzatora. Para z suszu jest intensywna. Bardzo delikatna. Nie gryzie w gardło. Czuć akcent pomarańczy. Na samym końcu delikatny ziemisty posmak, ale nie pozostaje długo. Przyjemne doznanie.

topki suszu cbg
Struktura topków suszu CBG od Konopnej Ferajny.

Cena: 29zł / 1g

Wygląd
7
Zapach
7
Smak
9
Działanie
8
Podsumowanie

Przyjemne doznania smakowe rozbudzające zmysły. Susz CBG wysokiej jakości. Mocno zbita struktura topów, która po zmieleniu sprawia, że susz jest bardzo żywiczy, a co za tym idzie dobrze wydajny w waporyzatorze butanowym.

 Plusy

  • Topki z dużą ilością trichomów
  • Ładny zapach
  • Para nie gryzie w gardło

 Minusy

  • Gruba łodyżka przy jednym topku
7.75
Bardzo dobrze