Opakowanie dropsów energetycznych wyróżnia się na tle innych opakowań. Pięknie wypukły liść konopi oraz napis Cannabis. Grube metalowe ścianki. Solidne górne zamknięcie zapobiega przed przypadkowym otwarciem. Opakowanie stworzone do wielokrotnego użytku, ale niestety nie znalazłem większych opakowań cukierków np. w plastikowej torebeczce, żeby móc je sobie przesypać do metalowego pudełka o pojemności 25g i iść dalej w trasę . W taki sposób pozostanie na metalowy śmieć.

euphoria dropsy konopne wygląd cukierka
Euphoria dropsy konopne w kształcie i kolorze widocznym na zdjęciu.

Kopnięcie kofeiny

Dropsy konopne z kofeiną(250mg/ 100g) i tauryną(250mg / 100g), które mają nas pobudzić na zasadzie wypicia filiżanki kawy. Na opakowaniu nie mamy informacji ile cukiereczków powinniśmy spożyć, aby uzyskać pożądany efekt. Wycyckałem więc dwie sztuki odczekałem 15 minut i nic. Wziąłem kolejne dwa i nadal nie zauważyłem przypływu energii. Filiżanka mocnej kawy jak najbardziej jest dla mnie odczuwalna, a tutaj po zjedzeniu sześciu cukiereczków w małych odstępach czasu nie zauważyłem żadnego efektu, poza tym że rozbolał mnie żołądek. W tym przypadku mamy już na opakowaniu informację, że nadmierne spożycie może wywołać efekt przeczyszczający. Produkt nie nadaje się również dla dzieci i kobiet w ciąży.

Bezcukrowa słodycz

Zapach dropsów konopnych, jest bardzo pudrowaty. Po dłuższym zaciągnięciu się możemy odczuwać aromat taniego proszku do prania. Po wzięciu cukierka do buzi wcale nie jest lepiej. Czuć jedynie bardzo słodki posmak sztuczności. Na samym końcu wysuwają się kwaskowate nuty smakowe. Nie mogłem się powstrzymać i rozgryzłem cukierek. Poczułem delikatny efekt zimna spowodowany za pewnie słodzikami. Smak słodzików pozostaje długo na języku. Producent zastosował tutaj sorbitol, glikozydy stewiolowe oraz sukraloze. W produkcie nie dodano kannabidiolu. Zastosowano jedynie olej konopny na poziomie 0,1%.

Cena: 15zł / 25g

Działanie
1
Smak
1
Podsumowanie

Dropsy konopne Euphoria to produkt, który na pewno cię nie pobudzi, a już na pewno nie postawi na nogi. Miej na uwadze, że każdy organizm reaguje inaczej na dawkę kofeiny. Odczuwam działanie kawy, a nawet po energy drinkach, a tutaj niestety nic. Walory smakowe również nie rozpieszczają.

 Plusy

  • Metalowe opakowanie wielokrotnego użytku

 Minusy

  • Słodziki długo pozostają na języku
  • Zawartość oleju konopi w produkcie to jedynie 0,1%
  • Brak efektu pobudzenia
1
Bardzo źle