Cannabis Boys shot konopny o smaku lawendy. W swoim składzie zawiera 80 mg naturalnych fitoskładników i jest to najniższy dostępny wariant. Najbardziej odżywczy wariant zawiera w składzie 560 mg, ale celowo wybrałem produkt z najniższym stężeniem, bo zgodnie z opakowaniem również można doświadczyć relaksu. Szklana buteleczka zawiera 100 ml produktu i zgodnie z zalecaniami suplementacja wystarczy na 20 porcji. Do zestawu dołączona jest miarka w postaci plastikowej zatyczki na nakrętkę. Podziałka ułatwia dawkowanie od 2.5 ml do 10 ml . Dostępna jest cała paleta smaków, ale dziś przetestuje lawendę z racji tego, że raczej nie przypominam sobie, abym próbował coś w życiu o smaku lawendy.

Zawartość shota konopnego

Główny składnik produktu stanowi woda. Następnie bazę stanowią skoki w moim przypadku jabłkowy i gruszkowy dosładzane cukrem. I w tym miejscu znajduje się olej z nasion konopi siewnych o zawartości 4,6g/100ml. W składzie znalazły się również suszone kwiaty lawendy o zawartości 0,3%. Na samym końcu znajdują się pozostałe wypełniacze typu konserwanty, emulgator, guma arabska.  

shot konopny sklad
Skład shota konopnego o smaku lawendy.

Smak lawendy zamiast konopi

Osoby nie lubiące smaku olejków konopnych mogą szukać w shotach alternatywy. Otwórzmy buteleczkę i sprawdźmy jak pachnie ta mikstura. Aromat dość owocowy i kwaskowaty. Ciężko wyczuć jakiś zapach lawend, a już na pewno nie czuć zapachu olejków cbd. Przelewam 5 ml do miarki załączonej w zestawie. Konsystencja mętna. W smaku mocno rozwodniony. Nie czuć konsystencji oleju. Po przełknięciu bardzo mdły kwiatowy finisz. Całość mogę porównać do przypadkowego spróbowania szamponu do włosów podczas kąpieli. Pomińmy kwestię smaku, bo zdecydowanie bardziej pożądany jest tutaj efekt działania produktu. Czy shot konopny relaksuje? Początkowo stosowałem 5 ml rano i wieczorem. Nie zauważyłem żadnego efektu. Kolejnego dnia testowo zwiększyłem dawkę po 20 ml. Również nie doświadczyłem zalet takich jak podczas stosowania tradycyjnego olejku z cannabidiolem.

shot konopny konsystencja
Konsystencja shota konopnego.

Cena: 23 zł / 100 ml za wariant z 80 mg fitoskładników

Smak
1
Działanie
1
Podsumowanie

Konopny shot w żaden sposób nie sprawił, że poczułem się choć trochę zrelaksowany. Sen również nie należał do najspokojniejszych po stresującym dniu. Możliwe, że wybrałem zbyt słaby wariant produktu, ale zdecydowanie lepiej działają na mnie olejki 3%.

 Plusy

  • Brak smaku i zapachu olejku cbd
  • Suszone kwiatki lawendy w składzie produktu

 Minusy

  • Mdlący kwiatowy smak
  • Konserwanty w składzie
1
Bardzo źle