Bio Madent to pasta do zębów z olejkiem CBD. Składniki konopne pochodzą z własnych upraw producenta. 95% składników aktywnych pozyskano z naturalnych składników. Pasta zawiera fluorek sodu 900 ppm. Producent posiada różne warianty pasty z olejkiem CBD. Mój wybór padł na pastę z węglem drzewnym z bambusa. Poza olejkiem z cannabidiolem nie ma szczególnie wyróżniających się składników, których nie można spotkać w innych popularnych pastach.

Jak czyści zęby pasta z CBD?

Pasta ma bardzo sylikonową strukturę. Gołym okiem możemy doszukać się zawartości czarnych drobinek węgla drzewnego z bambusa. Bardzo delikatna w posmaku podczas mycia zębów. Czuć obecność fluoru. Pozostawia słodki posmak na języku. Momentami aż bardzo mdląca, szczególnie kiedy przesiadamy się z pasty typowo miętowej. Bardzo słabo się pieni. Po umyciu zębów efekt odświeżenia jest dość przeciętny.

struktura pasty do zebow z kannabidiolem
Sylikonowa struktura pasty. Widoczne są drobinki węgla.

Cena: 13,99zł / 100ml

Smak
2
Wydajność
5
Efekt czyszczenia
5
Skład
8
Podsumowanie

Pasta ma niezbyt przyjemny smak - nie każdemu może przypaść do gustu. Trzeba się przyzwyczaić. Warto zastosować płyn do płukania jamy ustnej, ponieważ pozostawia dość słodki posmak na języku.

 Plusy

  • Duża zawartość składników pochodzenia naturalnego

 Minusy

  • Pozostawia dziwny słodki posmak
  • Słabo się pieni
  • Brak efektu odświeżenia jamy ustnej
5
Dobrze