Konopny olejek Cannol Natural Hemp oil od czeskiej firmy Annabis. Buteleczka zawiera 30 ml produktu. Mamy standardowy kroplomierz znany choćby z kropelek żołądkowych, a nie pipetkę. Nie jest to klasyczny olejek CBD. Na opakowaniu mamy informację, że produkt przeznaczony jest do masażu, kąpieli lub pielęgnacji włosów. Nie podano w jakich proporcjach stosować go na włosach. Przed myciem czy po umyciu skóry głowy. Olejek z naturalnych składników z czego 99,4% stanowią ekstrakty z konopi. Brak jakiejkolwiek informacji o zawartości kannabidiolu, jest za to zapewnienie że produkt nie zawiera THC. Mnie najbardziej interesuje wykorzystania go jako olejku do masażu ciała i na tym dziś się skupię. Zależy mi na uzyskaniu efektu relaksu oraz rozluźnieniu spiętych mięśni ramion.

buteleczka oleju konopnego Annabis
Buteleczka oleju konopnego Annabis nie zawiera pipetki, a tylko standardowy kroplomierz.
Annabis hemp oil skład
Naturalny skład olejku konopnego Annabis.

Przystępujemy do masażu olejkiem konopnym

Zależało mi żeby czuć się mniej zestresowanym, od razu skorzystałem z opcji, aby doświadczyć masażu kropelkami konopi. Wziąłem gorący prysznic i wróciłem do pokoju. Powiedziałem masażystce, że chciałbym, aby skupiła na moich ramionach, które zawsze są napięte od siedzenia zgarbionego przed komputerem przez cały dzień. Kiedy położyłem się twarzą w dół na łóżku, poczułem, jak prąd myśli zaczyna wirować w moim umyśle. Terminy, nadchodzące projekty, to, co zjadłbym na obiad (jedna z moich ulubionych rzeczy do przemyślenia)… Próbowałem wyciszyć swój umysł i skupić się na oddychaniu, używając techniki medytacyjnej, której nauczyłem się w zeszłym roku, polegającej na liczeniu do ośmiu wyobrażając sobie kształt ósemki. Zadziałało. Poczułem, że rozluźniają mi się ramiona (choć może to dzięki mojemu wykwalifikowanemu masażyście). Ostatnią rzeczą, jaką pamiętam, było uczucie lekkiego rozgrzania, ciepła na łopatkach. Potem, następną rzeczą, którą poczułem, moja masażystka delikatnie mnie potrząsnęła i powiedziała, że ​​skończyła. Minęła pełna godzina. Wydawało mi się, że minęły minuty. Nieco zaskoczony tym, jak szybko to minęło i jak napięcie w moich ramionach wydawało się, że prawie zniknęło, wypłynąłem z pokoju w mglistej chmurze. Czułem się niewytłumaczalnie spokojny i zrelaksowany. Gdyby ktoś powiedział mi w tym momencie, żebym się odprężył, prawdopodobnie uśmiechnąłbym się pogodnie i powiedział: „Już”.

Konsystencja Annabis hemp oil
Konsystencja oleju konopnego do masażu ciała.

Cena: 40 zł / 30 ml

Działanie
9
Skład
9
Zapach
4
Podsumowanie

Olejek konopny Annabis Cannol przysłużył się do uzyskania efektu odprężenia. Skóra po masażu stała się bardzo nawilżona. Zastrzeżenia mogę mieć co do zapachu, który jest bardzo gorzki i cierpki po nałożeniu na ciało. Aromat znany wszystkim, którzy używają olejków CBD, ale kilkukrotnie intensywniejszy.

 Plusy

  • Nawilża skórę
  • Odpręża podczas masażu
  • Naturalne składniki

 Minusy

  • Bardzo intensywny i gorzki zapach oleju z nasion konopi po nałożeniu na ciało
7.33
Bardzo dobrze