Krem do rąk Annabis Handcann Q10 sprawdzałem na mojej suchej skórze dłoni. Szybko się wchłania. Efekt nawilżenia jak najbardziej na plus, ale po godzinie nie było niemal śladu że jakikolwiek krem był używany i czynność musiałem powtórzyć.  Mycie rąk bardzo łatwo usuwa warstwę ochronną, która powinna pozostać na skórze. Krem nadaje się do pielęgnacji skóry rąk, ale czynność pielęgnacyjną należy wykonywać kilkukrotnie w ciągu dnia.

Krem nie jest perfumowany i posiada naturalny zapach, który jest mało przyjemny, ale na szczęście ulatnia się po kilku chwilach.  Ciężko opisać te nuty zapachowe. Na pierwszym miejscu w składzie produktu jest woda i tak właśnie mogę go zdefiniować. Wodna woń, którą można porównać do zapachu ogórka. Kolejny główny składnik zaraz po wodzie to olej z nasion konopi. Skład jest na tyle naturalny i przyjazny, że na opakowaniu mamy informację o możliwości pielęgnacji skóry dzieci (od 0-3 lat).

Skład kremu do rąk Handcann Q10
Skład kremu do rąk Handcann Q10
Konsystencja kremu do rąk Handcann Q10
Konsystencja kremu do rąk Handcann Q10

Cena: 27 zł / 75 ml

Nawilżenie
5
Zapach
4
Wydajność
6
Podsumowanie

Krem do rąk Annabis Handcann Q10 sprawdził się u mnie w momencie kiedy skórę udało się już zregenerować i przywrócić do prawidłowego stanu. Szczególne polecam wtedy stosować go na noc. Nie pozostawia żadnej warstwy ochronnej tylko całkowicie się wchłania.

 Plusy

  • Bezpieczny dla skóry dzieci od momentu narodzin

 Minusy

  • Brzydki wodnisty zapach
  • Wymaga kilkukrotnego stosowania w ciągu dnia
5
Dobrze